Тачно време овде: Edgware, Уједињено Краљевство
Питање: Колико је сати овде Edgware? Одговор: Edgware (England) налази се у временској зони "BST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +1) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Петак, 29. Мај 2026, 19:11 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Edgware ће прећи на зимско рачунање времена у 02:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 148 дан, 6 сати, 48 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Edgware Померање сата 2026, 2027 (Europe/London) »
| Edgware инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Уједињено Краљевство |
| Валута: | GBP, Pound |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 9 832 = 0.158‰ GBR Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 64 m |
| ГПС координате | 51° 36' 46.1" Север, 0° 16' 31.4" Запад |
| Удаљеност од * Еквадор: | 5738.8 km (3565.9 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 4268.3 km (2652.2 mi) |
| Језици: [*2] | Енглески/Уједињено Краљевство (+2) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Подеси Edgware као подразумевани град
Тренутно доба дана у Edgware месту
![]() 04:51 |
![]() |
![]() 21:05 |
Временска разлика од Edgware места:
| Лос Анђелес | ******** | | | -8 |
| Мексико Сити | ******* | | | -7 |
| Њујорк | ***** | | | -5 |
| Рио де Жанеиро | **** | | | -4 |
| Лондон | | | 0 | |
| Москва | +2 | | | ** |
| Дубаи | +3 | | | *** |
| Мумбај | +4.5 | | | **** |
| Шангај | +7 | | | ******* |
| Токио | +8 | | | ******** |
| Сиднеј | +9 | | | ********* |

= 0.158‰ GBR Број становника



