Тачно време овде: Лидс, Уједињено Краљевство
Питање: Колико је сати овде Лидс? Одговор: Лидс (Leeds, England) налази се у временској зони "BST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +1) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Петак, 29. Мај 2026, 20:18 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Лидс ће прећи на зимско рачунање времена у 02:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 148 дан, 5 сати, 41 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Лидс Померање сата 2026, 2027 (Europe/London) »
| Лидс инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Уједињено Краљевство |
| Валута: | GBP, Pound |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 455 123 = 7.3‰ GBR Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 50 m |
| ГПС координате | 53° 47' 47.3" Север, 1° 32' 52.3" Запад |
| Удаљеност од * Еквадор: | 5981.6 km (3716.8 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 4025.5 km (2501.3 mi) |
| Језици: [*2] | Енглески/Уједињено Краљевство (+2) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Подеси Лидс као подразумевани град
Тренутно доба дана у Лидс месту
![]() 04:44 |
![]() |
![]() 21:22 |
Временска разлика од Лидс места:
| Лос Анђелес | ******** | | | -8 |
| Мексико Сити | ******* | | | -7 |
| Њујорк | ***** | | | -5 |
| Рио де Жанеиро | **** | | | -4 |
| Лондон | | | 0 | |
| Москва | +2 | | | ** |
| Дубаи | +3 | | | *** |
| Мумбај | +4.5 | | | **** |
| Шангај | +7 | | | ******* |
| Токио | +8 | | | ******** |
| Сиднеј | +9 | | | ********* |

= 7.3‰ GBR Број становника



