Тачно време овде: Истборн, Уједињено Краљевство
Питање: Колико је сати овде Истборн? Одговор: Истборн (Eastbourne, England) налази се у временској зони "BST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +1) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Петак, 29. Мај 2026, 19:14 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Истборн ће прећи на зимско рачунање времена у 02:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 148 дан, 6 сати, 45 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Истборн Померање сата 2026, 2027 (Europe/London) »
| Истборн инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Уједињено Краљевство |
| Валута: | GBP, Pound |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 112 906 = 1.811‰ GBR Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 8 m |
| ГПС координате | 50° 46' 7.4" Север, 0° 17' 4.3" Исток |
| Удаљеност од * Еквадор: | 5645 km (3507.6 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 4362.1 km (2710.5 mi) |
| Језици: [*2] | Енглески/Уједињено Краљевство (+2) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Подеси Истборн као подразумевани град
Тренутно доба дана у Истборн месту
![]() 04:53 |
![]() |
![]() 20:59 |
Временска разлика од Истборн места:
| Лос Анђелес | ******** | | | -8 |
| Мексико Сити | ******* | | | -7 |
| Њујорк | ***** | | | -5 |
| Рио де Жанеиро | **** | | | -4 |
| Лондон | | | 0 | |
| Москва | +2 | | | ** |
| Дубаи | +3 | | | *** |
| Мумбај | +4.5 | | | **** |
| Шангај | +7 | | | ******* |
| Токио | +8 | | | ******** |
| Сиднеј | +9 | | | ********* |

= 1.811‰ GBR Број становника



