Тачно време овде: Earls Barton, Уједињено Краљевство
Питање: Колико је сати овде Earls Barton? Одговор: Earls Barton (England) налази се у временској зони "BST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +1) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Петак, 29. Мај 2026, 19:11 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Earls Barton ће прећи на зимско рачунање времена у 02:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 148 дан, 6 сати, 48 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Earls Barton Померање сата 2026, 2027 (Europe/London) »
| Earls Barton инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Уједињено Краљевство |
| Валута: | GBP, Pound |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 5 472 = 0.088‰ GBR Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 94 m |
| ГПС координате | 52° 15' 58.6" Север, 0° 45' 8.9" Запад |
| Удаљеност од * Еквадор: | 5811.5 km (3611.1 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 4195.6 km (2607 mi) |
| Језици: [*2] | Енглески/Уједињено Краљевство (+2) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Подеси Earls Barton као подразумевани град
Тренутно доба дана у Earls Barton месту
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 21:11 |
Временска разлика од Earls Barton места:
| Лос Анђелес | ******** | | | -8 |
| Мексико Сити | ******* | | | -7 |
| Њујорк | ***** | | | -5 |
| Рио де Жанеиро | **** | | | -4 |
| Лондон | | | 0 | |
| Москва | +2 | | | ** |
| Дубаи | +3 | | | *** |
| Мумбај | +4.5 | | | **** |
| Шангај | +7 | | | ******* |
| Токио | +8 | | | ******** |
| Сиднеј | +9 | | | ********* |

= 0.088‰ GBR Број становника



