Тачно време овде: Llazicë, Косово
Питање: Колико је сати овде Llazicë? Одговор: Llazicë (Prizren) налази се у временској зони "CEST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +2) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Четвртак, 28. Мај 2026, 07:15 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Llazicë ће прећи на зимско рачунање времена у 03:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 149 дан, 19 сати, 44 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Llazicë Померање сата 2026, 2027 (Europe/Belgrade) »
| Llazicë инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Косово |
| Валута: | EUR, Euro |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 19 863 = 11.035‰ XKX Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 635 m |
| ГПС координате | 42° 33' 19" Север, 20° 45' 48" Исток |
| Удаљеност од * Еквадор: | 4731.7 km (2940.1 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 5275.4 km (3278 mi) |
| Језици: [*2] | Албански (+1) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Подеси Llazicë као подразумевани град
Тренутно доба дана у Llazicë месту
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:04 |
Временска разлика од Llazicë места:
| Лос Анђелес | ********* | | | -9 |
| Мексико Сити | ******** | | | -8 |
| Њујорк | ****** | | | -6 |
| Рио де Жанеиро | ***** | | | -5 |
| Лондон | * | | | -1 |
| Москва | +1 | | | * |
| Дубаи | +2 | | | ** |
| Мумбај | +3.5 | | | *** |
| Шангај | +6 | | | ****** |
| Токио | +7 | | | ******* |
| Сиднеј | +8 | | | ******** |

= 11.035‰ XKX Број становника



