Тачно време овде: Вега Баха, Порторико
Питање: Колико је сати овде Вега Баха? Одговор: Вега Баха (Vega Baja, Vega Baja) налази се у временској зони "AST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: -4) и време летњег рачунања времена је Није активно ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Недеља, 31. Мај 2026, 02:19 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
није познато.
» Вега Баха Померање сата 2026, 2027 (America/Puerto_Rico) »
| Вега Баха инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Порторико |
| Валута: | USD, Dollar |
| Континент: | Северна Америка |
| Број становника: | ≈ 29 325 = 7.487‰ PRI Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 12 m |
| ГПС координате | 18° 26' 39.8" Север, 66° 23' 15.6" Запад |
| Удаљеност од * Еквадор: | 2050.8 km (1274.3 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 7956.2 km (4943.8 mi) |
| Језици: [*2] | Енглески/Порторико (+1) |
| Утикач за струју | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Подеси Вега Баха као подразумевани град
Тренутно доба дана у Вега Баха месту
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 18:58 |
Временска разлика од Вега Баха места:
| Лос Анђелес | *** | | | -3 |
| Мексико Сити | ** | | | -2 |
| Њујорк | | | 0 | |
| Рио де Жанеиро | +1 | | | * |
| Лондон | +5 | | | ***** |
| Москва | +7 | | | ******* |
| Дубаи | +8 | | | ******** |
| Мумбај | +9.5 | | | ********* |
| Шангај | +12 | | | ************ |
| Токио | +13 | | | ************* |
| Сиднеј | +14 | | | ************** |

= 7.487‰ PRI Број становника



