Тачно време овде: Rivière-Pilote, Мартиник
Питање: Колико је сати овде Rivière-Pilote? Одговор: Rivière-Pilote (Martinique) налази се у временској зони "AST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: -4) и време летњег рачунања времена је Није активно ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Понедељак, 25. Мај 2026, 21:27 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
није познато.
» Rivière-Pilote Померање сата 2026, 2027 (America/Martinique) »
| Rivière-Pilote инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Мартиник |
| Валута: | EUR, Euro |
| Континент: | Северна Америка |
| Број становника: | ≈ 13 359 = 30.859‰ MTQ Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 22 m |
| ГПС координате | 14° 28' 38.9" Север, 60° 54' 12.6" Запад |
| Удаљеност од * Еквадор: | 1609.7 km (1000.2 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 8397.3 km (5217.9 mi) |
| Језици: [*2] | Француски/Мартиник |
| Утикач за струју | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Подеси Rivière-Pilote као подразумевани град
Тренутно доба дана у Rivière-Pilote месту
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:27 |
Временска разлика од Rivière-Pilote места:
| Лос Анђелес | *** | | | -3 |
| Мексико Сити | ** | | | -2 |
| Њујорк | | | 0 | |
| Рио де Жанеиро | +1 | | | * |
| Лондон | +5 | | | ***** |
| Москва | +7 | | | ******* |
| Дубаи | +8 | | | ******** |
| Мумбај | +9.5 | | | ********* |
| Шангај | +12 | | | ************ |
| Токио | +13 | | | ************* |
| Сиднеј | +14 | | | ************** |

= 30.859‰ MTQ Број становника



