Тачно време овде: Kisela Voda, Македонија
Питање: Колико је сати овде Kisela Voda? Одговор: Kisela Voda налази се у временској зони "CEST" [*1] (GMT временска разлике у сатима: +2) и време летњег рачунања времена је активно (+ 1с) ⇒ Тренутно тачно време је (у тренутку када је ова страница приказана): Четвртак, 28. Мај 2026, 06:01 Освежи страну ако је потребно
Померање сата
Kisela Voda ће прећи на зимско рачунање времена у 03:00, Недеља, 25 Октобар 2026. Сат се помера за -1 с. Преостало времена до померања сата: 149 дан, 20 сати, 58 минута. (у тренутку када је ова страница приказана)
» Kisela Voda Померање сата 2026, 2027 (Europe/Skopje) »
| Kisela Voda инфо: | |
|---|---|
| Држава: | Македонија |
| Валута: | MKD, Denar |
| Континент: | Европа |
| Број становника: | ≈ 58 216 = 28.229‰ MKD Број становника |
| Надморска висина: | ≈ 239 m |
| ГПС координате | 41° 56' 56" Север, 21° 30' 10" Исток |
| Удаљеност од * Еквадор: | 4664.3 km (2898.2 mi) |
| Удаљеност од * Северни пол: | 5342.8 km (3319.9 mi) |
| Језици: [*2] | Македонски (+4) |
| Утикач за струју | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Подеси Kisela Voda као подразумевани град
Тренутно доба дана у Kisela Voda месту
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 19:59 |
Временска разлика од Kisela Voda места:
| Лос Анђелес | ********* | | | -9 |
| Мексико Сити | ******** | | | -8 |
| Њујорк | ****** | | | -6 |
| Рио де Жанеиро | ***** | | | -5 |
| Лондон | * | | | -1 |
| Москва | +1 | | | * |
| Дубаи | +2 | | | ** |
| Мумбај | +3.5 | | | *** |
| Шангај | +6 | | | ****** |
| Токио | +7 | | | ******* |
| Сиднеј | +8 | | | ******** |

= 28.229‰ MKD Број становника



